| costimovrin a întrebat:

Salut, cat m-ar putea costa o vacanta de 5 zile in Anglia? Nu am ieșit niciodată din Romania, in Europa civilizata și vreau să fac pasul printr-o vacanta. Am văzut că se găsesc bilete și la 50 de euro și hotel cu 30 euro pe noapte. Așa ieftin sa fie? Știți dacă găsesc ceva cu un ghid turistic?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vorbești doua boabe de engleza nu e nevoie de ghid. Cauti pe net ce vrei sa vizitezi si te duci singurel la ce ti se pare mai interesant.

Da, oferte la avion gasesti multe daca cauti.

In schimb Londra e scumpa rau la transport si mâncare.