| unku a întrebat:

Caut si eu un loc in Bucuresti, pe terasa unei cladiri unde sa duc o fata pentru o priveliste frumoasa. As vreau sa fie mai apropiat de Centru (de ex: Unirii, Universitate, etc).

Multumesc!

1 răspuns:
| MelissaAdela a răspuns:

Pe terasa unei cladiri inalte? Hmm...pai nu ar putea vedea ceva interesant in afara de niste blocuri...(asta din punctul meu de vedere)
De ce nu o duci intr-un parc? sau ii poti propune sa iesiti intr-o zi din weekend la munte ☺