| DianaDidi95 a întrebat:

Ce as putea face ca sa invat mai usor, adica eu invat dimineata, dar tot nu ma pot concentra. Ceva idei? Pentru ca seara nu prea am timp.big grin
Funda!

2 răspunsuri:
| Daniella a răspuns:

Eu invat daca am muzica pe fundal, pentru ca daca este prea multa liniste.nu e bine.
Sau mai invat cu prietena mea, amandoua o data.Este mult mai eficient, pentru ca retinem mai usor, si invatam imediat.Te sfatuiesc sa faci acelasi lucru.Bafta

| albastrualb77 a răspuns:

Buna, eu una zic ca esti indragostita, mai bine te-ai destainui cuiva, nu ai nici o prietena adevarata?