| Bulina_4880 a întrebat:

Salutbatting eyelashes
Ce as putea sa ii i-au cadou surorii mele de Craciun?big grin
Are 20 de anilaughing
Fundaa:X
Si sa nu fie foarte scumplaughing

Răspuns Câştigător
| heise a răspuns:

Ceva facut manual e unul dintre cele mai bune lucruri. Sora mea ( adica surorile, una 27 alta 25 de ani ) aprecieza cand le spun ca nu am destui bani ca sa le iau, iar atunci cand le cumpar un sampon sau sapun de proasta calitate ele accepta gestul si sunt bucuroase pentru ce-am facut. Poti sa incerci o felicitare cu mult sclipici, si acolo sa scrii ceva ce vine din inima, poti incerca asta ascultand melodia ta preferata care te inspira. Poti sa ii iei si un ursulet si sa ii dai un nume haios + sa cumperi si o funda rosie sau ce culoare ii place cel mai mult si sa lipesti acolo un bilet cu " Un craciun fericit, surioro! " si acea funda sa i-o pui la gat, la ursulet. Daca chiar vrei ca ea sa se bucure de cadou trebuie sa stii ca o sora intotdeauna va fi mandra cand sora mai mica ii face un cadou indiferent care e acela.
Mult succes! Sper ca te-am ajutat!