| Catalin_8218 a întrebat:

Salut ce jocuri misto stiti, gen Prince of Persia, Assassin's creed? ( TOP 10)

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca prototype...nu e ca prince of persia sau assassin creed dar e frumos, daca apuci sa'l joci, nu te mai lasi d elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum s-a ma zis incearca prototype e super

| tiberiu_7743 a răspuns:

Mafia 2, Call of duty 6, Counter Strike Source Beta, Need for Speed World 2010, Napoleon Total War, si cam atat.

| Valy0o7 a răspuns:

Toate jocurile din lume

| andreea_1079 a răspuns:

Tropix

| andreea_1079 a răspuns:

Tropix1 si 2

| Razvan66 a răspuns:

Aion, World of Warcraft Wrath of the lich king sau Cataclysm daca a aparut atunci cand te-ai uitat pe ceam scris.Sau Lineage 2, Star Wars Battlefront 1/2/3.

| andreea deea a răspuns:

Need for spead 2010, hitman, couter strike versiunea noua din 2010, rome total war, prince of persiawinking. si altele.winking