| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cine joaca barnbudy spuneti-mi ce leaval sunteti cum va cheama in joc si ce animale aveti. Daca jucati counter-strike spune-mi ce nume ai si pe ce servar jucati.contactati-ma pe edy_naruto_02@yahoo.com.

2 răspunsuri:
| FaraNume_7993 a răspuns:

Joc barn buddy, sunt la nivelul 79 si am o capra, o vaca, o rata, o gasca, o oaie, un cocos, o gaina, 2 tauri, un cal, 2 capre, un cangur, un strut, 4 porci, un cerb, un magar,(am multe animale)laughing, U ce ai?
pa-pakiss

| BLG a răspuns:

Buna eu joc barn buddy am lvl 73 si am un urs panda:X:X:X, o rata, o gasca, o vaca, o oaie, o capra, un strut(sau ce o fi alalaughing), un caine si un porc

si am 18 parcele

u ce ai?
app ma numesc lucycutza gabryelabig grinbig grin