| BRG a întrebat:

Salut cum pot șterge întrebările mele la care a m primit deja răspuns? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingDa, dupa cum am zis si la intrebarea respesctiva, trimiti mesaj sus, la contact in care pui link-ul intrebarii si o rogi sa ti-o steargawinking. Va dura ceva, uneori dureaza chiar mult, dar iti va fi stearsawinking.

3 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Pai incearca sa ii zici aici Ralucai http://www.tpu.ro/utilizator/admin poate poate ea

| yoyodedeea a răspuns:

Din cate am auzit de la altii:
trebuie sa vorbesti cu ralucastraight face...stai sa ma mai uit ca nu mai stiulaughing...cica o gasestiundeva sus

revin imediatlaughing