| Bodu90 a întrebat:

Daca tai o scroafa aflata in calduri, carnea este comestibila? Intrebarea este serioasa, nu glumesc!

Răspuns Câştigător
| FurniciCoapte a răspuns:

Da este.Nu ai motive de ingrijorare, daca nu ma crezi intreaba un medic veterinar. laughing)

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu stiu, dar mai bine te duci sa ii faca trikineloza

| Andreea_5313 a răspuns:

Numai sa nu fie in perioada aia. Asa ne-a spus la biologie.Succes!

| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floor Uite asa stim ca se apropie Craciunul.

| Roxana75 a răspuns:

Matusa mea care sta a tara mi-a spus ca in acea perioada carnea are un gust mai ciudat, adica nu e asa buna de aceea prefera sa nu o taie in perioada aceea