| tripleM a întrebat:

De ce nu mi se mai vede avatarul de pe profilul asta de pe TPU? am avut o imagine, am schimbat-o, dupa care nu se mai vede nici o imagine doar la editare profil. De exemplu la vizualizare profil sau la prieteni le arata ca nu am avatar. Stiti cumva raspunsul? big grin

Răspuns Câştigător
| CrowUp a răspuns:

Mda...si eu am patit-o...trebuie sa astept vreo 2-3 ore pana ce revizueaza imaginea pentru ca pana o scaneaza si fac nu stiu ce dureaza.

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu îți pot vedea imaginea (se vede atunci când pui o întrebare), însă nu se vede când dai răspunsuri.Trebuie să aștepți 24 de ore din momentul în care ai pus-o și va apărea.
Baftă!