| yakuza2010 a întrebat:

Salut, domnilor problema mea este una mai delicata, am 24 de ani si acum cativa ani in 2004 am fost intr-o excursie la munte intamplarea a fost ca am strikat cortul si a trebuit sa dorm vreo 3 nopti pe jos si eram si foarte aproape de rau de atunci urinez ma des si cand stau aplecat spre exemplu cand dau cu matura ma doare spatele, am fost la medic si mi-a zis ca am tasate doua vertebre la coloana intrebarea mea este ca daca am probleme cu spatele de ce urinez des cu toata ca am facut analize la urina in doua locuri diferite si mi s-a spus ca nu am nimica si o radiografie la rinichiul stang am vazut acolo pe monitor o pata alba doctorul m-a intrebat daca beau apa ca ar parea fii nisip insa la analize am toate datele normale in plus practic ca sport kickbox si in momentul antrenamentului ma simt foarte bine ma gandesc ca daca as avea probleme cu spatele asa cum spune doctorul ar trebui sa ma doara mai tare iar in viata de zii cu zii sunt de meserie instalator si la munca ridic tot felul de obiecte grele unde nu ma doare spatele, doara cand fac efort si sunt transpirat in zona lombara atunci ma cam tine un pic nu stiu ce sa cred multumesc

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, poate ai probleme cu prostata.

| asdgfhresry a răspuns:

In primul rand nu mai fa miscari bruste. Pe moment nu te doare nimic, dar se simte mai tarziu. Ar trebui sa te mai duci si la alt doctor.