| lolobv a întrebat:

Salut guys am o intrebare... stiti ca este un site. gecotv.ro unde poti viziona programele tv onlinehappy am gasit un program numit radiocent unde pot viziona programle tv dar din rusia... si radio din rusia tot din rusia nu este vreun program sa pot viziona in romania?happy ( funda:X happy

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Incearca urmatorul program (Readon TV Movie Radio Player 7.2.0.0), dupa ce l-ai instalat si il deschizi observi in partea stanga sus printre altele si rubrica (plugins), dai clic si se deschide o fereastra cu mai multe puncte, dai clic pe fiecare punct si-l downloadezi si instalezi fiecare plugins de acolo in afara de ultimul, iar in dreapta sus cauti tara de unde vrei sa vizionezi programe tv inclusiv Romania (ele sunt in ordine alfabetica). Mie i-mi functioneaza perfect, vizionare placuta!

1 răspuns:
| lolobv explică:

Multumesc foarte mult imi dai id-ul tau de mes pentru a te mai intreba c enu stiu?big grinbig grin