| PîrvuVladimir a întrebat:

Îmi doresc și eu să știu dacă ceea ce face Nelson Mondialu este la mișto? Și el s-ar preface? Deci este Nelson Mondialu un personaj?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu face nimic la mișto, pur si simplu asa e el. laughing

| BuLaNNNeL a răspuns:

E escroc, stie "jocu", de aici tragi tu concluziile. Dar in mare parte ii place caterinca, iar faptele lui sunt reale, dar la vârsta ta nu ar trebui să te uiți la astfel de exemplare.

| AlexSalling a răspuns:

Normal ca face unele chestii la misto. Cum a fost de exemplu marele show cu spartul laptop-ului, sau ca se desparte de Liana, minciuni. Scoate bani destul de multi din "show". Si eu am crezut la inceput ca-i real, dar nu. Bine, poate unele chestii da.