| Theothedreamer a întrebat:

Imi place de un baiat care este coleg de clasa cu mine.Nu suntem in aceeasi cls decat de un an, si nu ne cunoastem ff bine, dar in cursul anului scolar imi dadea zilnik mesaje intrebandu-ma de teme si chestii de genul asta.Ne intelegem bine si au fost multe situatii in care dadea impresia ca ma place, dar tot nu stiu ce sa zic.Am rugat o prietena sa il intrebe ce crede despre mine si raspunsul lui a fost destul de multumitor...Problema e ca nu petrecem foarte mult timp impreuna(pentru ca asa as putea afla mai multe)si cateodata de abia daca ma baga in seama sau vorbim la scoala.Deci...exista sanse sa ma placa? Astept raspunsuri cat mai repedehappy

2 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Păi pentru a afla încearcă să petreci mai mult timp cu el și totul va veni de la sine! Nu înțeleg de ce ai nelămuriri și ești în dubii din moment ce ai zis că se poartă frumos cu tine! Fă-i complimente des, dar nu te ține după el mereu pentru mai mult ca sigur îl vei plictisi! Dacă vei încerca să petreci mai mult timp cu el, îți vei da seama mai ușor dacă te place sau nu! I-ai adresa de mess și vorbiți! Pa!

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Sincer nu stiu dar incerarca sa stai mai mult timp cu el si sa-l intreb indirect daca te place da?