| vyolycy a întrebat:

Salut,lamuriti-ma si pe mine intrebarile pentru permis dupa www.urssur.com sunt aceleasi dupa www.drpciv.ro? multumesc

2 răspunsuri:
| Florynmatrix a răspuns:

Deci cel mai indicat si cel mai bun site este DRPCIV acealeasi intrebari le vei primi si la examen, eu pe site asta am facut si am luat din prima, bine ca am facut si cartea de vreo 4 ori big grin iti urez SUCCES

| icerider a răspuns:

Site-ul http://auto.receptie.ro este mult mai bun ca are o metoda de invatare geniala... iti da intrebarile la rand si exact in formatul de examen