| anonim_4396 a întrebat:

Nu ma pot hotari intre o tableta de 9-10 milioane si un laptop de 15-16 milioane. Le-as vrea pe amandoua dar trebuie sa aleg una si nu stiu ce sa aleg. Eu vreau sa vad filme fara lag, sa ma pot juca jocuri ca lumea gen fifa sau counter si sa pot intra pe net sa mearga bine. Ce imi recomandati? FUNDA

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Părerea mea i ati laptop, poti face m ai multe cu el decit tableta, tableta este o fiță de ultimă generatie nu o necesitate 100%, acum tu faci cum vrei dar ata e părerea mea. Succes.