| Ingrid97 a întrebat:

oare ma intreb si eu va mai baga vreodata pe disney desenele copilariei de pe fox-kids sau jetix? acolo erau desenele mele prferatee din copilarie asi da orice sa le vad la tv.(ce desene va placeau de pe fox-kids si jetix?) mie imi placeau diabolik de pe fox-kidsbig grin

4 răspunsuri:
| CrissD a răspuns:

day dreaming off ce frumoase erau desenele alea. mie imi placeau cel mai mult viata cu louie, copii de la 402, caine rau :Xhee hee ce vremuri...

| CrissD a răspuns:

Ooo da uitasem si de spioane love struckhee hee

| Aniii a răspuns:

Mie spioanele...de pe jetix

| iAmASquirrel a răspuns:

Cel mai tare andy larkinwinking si regele sahaman