| Ellaa98 a întrebat:

Pentru voi ce inseamna batranetea daca ar fi sa o descrieti in cuvinte? Funda pentru cel mai frumos raspuns puppy dog eyes [ scuzati categoriahee hee ]

Răspuns Câştigător
| N0NameForY0u a răspuns:

Batranetea este ultima generatie a omului unde viata ta e pe sfarsite, unde pe toata perioada a vietii ai acumulat cunostinte, dragoste...etc. si acum la batranete pur si simplu iti amintesti de ele stai cu cei dragi si le dai sfaturi din propria experienta batranetea nu este neaparat un chin.E chiar frumos sa fii batran.

2 răspunsuri:
| ღLawღ a răspuns:

O perioada a vietii, in care iti aduci aminte de copilarie.Acea etapa in care iti vezi copii, cum merg la faculatate, cand iti vezi nepotii mergand la scoala etc.Pentru unii batranetea inseamna un chin,pentru ca unii oameni in varsta, ii invidiaza pe cei tineri, si ar vrea tineretea inapoi.Acea perioada de odihna. Funda? puppy dog eyes

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Riduri si par alb!