| Ady00pk a întrebat:

Saluthappy Pot returna un telefon dupa ce l-am cumparat? L-am cumparat de la vodafone cu banii jos(nu abonament) si am garantie etc la el.Ar trebui sa existe ceva... un termen in care pot returna telefonul nu? Va rog ajutati-mahappy

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Sunt slabe sanse.
L-ai cumparat deja, garantia e la tine, pe numele tau si este si in calculatorul respectiv, si mai ales ca l-ai folosit cat de cat, nu mai este la pachet(sigilat).
Totusi mergi la firma respectiva si vezi ce poti face.
Sa-mi dai si mia un mesaj pe privat daca reusesti.
Chiar sunt curioasa daca ti la primit inapoi sau nu.

O zi frumoasa!happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu stiu ca se poate returna! happy Nu-ti pot garanta 100% ca nu am incercat, dar te poti interesa! Incearca, incercarea moarte n-are! happy
O zi de vis si sarbatori fericite! happy