| BRG a întrebat:

Salut prieteni, am o întrebare, eu de ceva timp mi am pus un anunț pe net cu masaj și reflexo, și aseară pe la ora 20:30 m-a sunat o domnișoară că vrea ea și prietena ei masaj reflexo, și i am zis că nu pot merge, că sînt răcit. A m sunat o și am întrebat o dacă nu vrea azi după ăra 12, dar a zis că este la servici și că vrea azi dar pe la ora 20:30-21:00, și mi a zis că doar reflexo vrea, dar să fac bine deoarece ele au făcut cursul de reflexo și știu punctele. Acum întrebarea este: Dacă ele au făcut cursul și sînt amîndouă colege de apartament, de ce nu își fac ele una alteia, de ce trebuie să caute pe net, mie mi se pare ceva ciudat, voi ce zice-ți să merg sau nu, adică e ciudat o fată sună un băiat să îl cheme seara la ora 21 să îi facă masaj, unii zic să merg deoarece așa îmi fa clienti, altii zic să nu merg, dacă este o capcană. Voi ce ziceți? Să merg sau nu? Vă multumesc și astept răspunsul vostru. Cristi.

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Cred ca anuntul tau a fost interpretat in alt fel.

2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Si tie iti este frica? iti dai seama ce poate iesi? tu singurel intre 2 tipe profesionistelaughing)in locul tau nu as sta prea mult pe gandurilaughing

| TotLora a răspuns:

Ai grija sa nu te violeze.