| Decebal a întrebat:

Salut prieteni! Nu mai vreau sa locuiesc la oras, nu mai vreau sa fiu barfit, nu mai vreau sa castig multi bani, nu mai vreau prieteni multi si falsi! Vreau doar sa traiesc int-un sat la munte, departe de aglomeratie si zgomot! Vreau sa nu mai fiu insultat, nu mai vreau griji pe capul meu. Vreau la mama! Vreau liniste, vreau sa zambesc! CE SA FAC CA SA REZIST INTR-O LUME FARA SUFLET?

Răspuns Câştigător
| TeuuuTzzaTtTa a răspuns:

Mi se-ntampla exact la fel, da n-am ce spune!

6 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Decebal.Asta este o problema comuna.Eu inca nu sunt platit si nu am o gramada de prieteni falsi. Dar deja imi pot imagina cat de urata poate fi viata in Ro. M-am dus cu taxiul odata acasa si taximetristul mi-a zis:"Fugi drc din tara asta ca iti pierzi toata copilaria. Ce mai este de zis.De asta se tem toti.Sti si eu ma gandesc uneori sa ma fac saolin si sa fug in munti. Dar am decis ca asta nu este o solutielaughing

| mdany a răspuns:

Aruncate de la etajul 4.laughing

| Gaga4u a răspuns:

Salut dusmani! Vreau sa locuiesc iar la oras, vreau sa fiu barfita iar, vreau sa castig mai mult ca Aguillera, vreau prieteni multi si falsi! Vreau doar sa traiesc in New York, aproape de aglomeratie si zgomot! Vreau sa fiu insultata, vreau multe griji pe cap. Nu vreau la mama, vreau in club! Vreau zgomot, vreau sa m-ancrunt!

| minnieee a răspuns:

Sa dispari si sa uiti de tot.

| FlowerOfLifePinealGland a răspuns:

Salut, am o sugestie buna pentru tine: fa-ti cont pe forumul softpedia si apoi intra pe link-ul de mai jos si citeste topicul: http://forum.softpedia.com/....../index.php

| milizizi a răspuns:

Si eu vreau sa fug in munti... parerea mea este ca ar trebui sa ne strangem o mana de oameni, sa invatam sa construim "cob houses", si sa ne crestem singuri mancarea, dupa care sa emigram intr-un loc cat mai departe de mana "profitorilor" (altfel nu se pot numi oamenii care cred orbeste in sistemul asta anti-economic, bazat pe profit)