| Pufulika a întrebat:

Salut prieteni...Raspuneti-mi va rog la intrebarea "ce sarbatoare iubiti si de ce?" +Funda!

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Dragobetele,pentru ca este o sarbatoare romaneasca in care sarbatorim dragostea big grin.

| AlinaaAli a răspuns:

Buna, mie imi plac Carciunul si Pastele, pentru ca atunci cand le petreci in familie iti da o senzatie de liniste, caldura, bucurie! Nu e nimic mai frumos decat sa stai langa bradul de Craciun alaturi de parinti, frati, surori, nepoti, etc, sa primesti colindatori, sa te intalnesti cu prieteni pe care poate nu i-ai mai vazut de mult!