| LiLlYAnNe a întrebat:

Privesc anime-ul Shugo Chara. Nu stiti in care episod se saruta Amu cu Ikuto. Orice sarut numai nu cel din episodu 101 sau 102 nu mai tin minte care big grin. Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Nu ai auzit de semnul intrebarii?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare nespus de rau sa te dezamagesc dar... acel episod inca nu exista. Dar nu va pierdeti speranta! Episodul 25 - Shugo Chara Party promite chiar multe, avand in vedere ca in acest episode Ikuto este surprins in casa lui Amu, amandoi sfarsind petrecandu-si timpul, impreuna in parcul de distractii. Episodul apare pe 26 Martie, anul acesta, asa ca... NU - L RATA!