| Bogg a întrebat:

Putin ajutor va rog. Am fost ieri la o spalatorie auto si acolo intra un tip in discutie cu mine ca cica daca stiu vreo spalatorie mai libera ca fiind ajunul Craciunului a fost foarte aglomerat si ii spun 'da stiu una care e posibil sa fie mai libera' plecam amandoi la spalatoria respectiva stam la coada si ne luam cate o cafea, cat timp am stat acolo am inceput sa ne cunoastem cat de cat mai bine zic eu chiar ne-am dat nr de telefon si adresa de facebook Se termina si masinile noastre de spalat si tipul imi spune 'poate ne-auzim mai pe seara la un telefon, iesim la o bere o cafea ceva' iar eu ii spun 'ok' ca doar ce se poate intampla? Bun, ies cu el la o bere dupa care ne-am dus acasa Ajung acasa fac ce am de facut si intru un pic pe facebook, gasesc un mesaj de la el care zice c-am asa 'ne-am cunoscut astazi cred ca esti un bun prieten sper ca dupa ceea ce-ti zic sa ramanem la fel prieteni! mie imi place de tine nu stiu cum o sa reactionezi tu dar eu sunt mai pe direct imi plac si fetele dar si cate un baiat cateodata in Romania nu stie nimeni de chestiile mele! Da, deci efectiv m-am blocat si nu stiu ce sa ii spun tipului si intrebarea mea acum: Ce sa-i spun tipului acum? Nu vreau sa-l jignesc pe om, e viata lui treaba lui Mentionez ca sunt baiat, am 24 de ani, am o prietena si nu sunt gay!

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Ii poti spune ca ai iubita, ca nu vrei sa il jignesti dar nu iti plac baietii si nu doresti nimic de la el in afara de o eventuala prietenie. Nu are de ce sa se supere.
Daca o sa se comporte normal cu tine si consideri ca poate fi un prieten bun, nu ai de ce sa il ignori. Daca incepe sa aiba sentimente de alta natura pentru tine si depaseste anumite limite, nu ii mai raspunde la nimic.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ocoleste-l.Ca nu e de bine.Mai ales ca nu esti gay.