| ALexks a întrebat:

Salut, se intampla ceva daca pun PC pe stand-by cateva minute

Răspuns Câştigător
| Maryoo a răspuns:

Nu se intampla nimic, cand vei veni inapoi daca misti mouseul/tastatura, se va deschide imediat...eu ca si cum ar dormi iepureste

2 răspunsuri:
| theAlex a răspuns:

Daca il pui pe stand-by e ca si cum ai stinge monitorul... cand te intorci trebui sa apesi butonul de pornire si alegi sa intri in PC si gatawinking Nu se intampla nimic (putin curent consumati in minus) FUNDA?

| Adita_8424 a răspuns:

Nimic