| Lorena_6574 a întrebat:

Spuneti-mi niste concursuri cu premii gen concurs.eza.ro. Va rog frumos dar concursuri la care sa mearga inregistrarea...va rog frumos!
Funda +vot FOLOSITOR!

2 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Hey
Nu stiu daca e ceea ce cauti, dar iti sugerez siteul www.supercado.com, joci niste game'uri si faci bani cu care iti poti cumpara cadouri sau poti participa la tombole cu banii aceia.
Daca te hotarasti sa-ti faci cont va trebui sa competezi ceva de genu " cine ti'a spus de site" sau cam asa ceva, te rog sa scrii Aly.
Bafta, sper sa-ti placa :).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tamagotchi.ro. Sper să primesc fundă. straight face