| FaDisperato_Alex_1999 a întrebat:

Stiti ce sa fac ca sa am mai multe like-uri pe facebook la poza de profil?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca o sa ii pese cuiva daca ai 4 likeuri sau 400, te strofoci degeaba

| Wøodenpints a răspuns:

Poți să mergi pe principiul pupincurism reciproc. Adică "dacă eu îți dau like ție si tu îmi dai mie, și astfel ne validăm existența unul altuia, ne simțitm animale sociabile și apreciate de cei din jur și nu mai trebuie să evoluăm".

Sau îți poți scoate capul din rect și să nu mai dai o flegmă pe niște like-uri virtuale, care ar trebui să conteze la fel de mult ca ce lasă câinii pe jos după ce ridică un picior.
Ai un viitor mare, în parcare la Kaufland.

| Eastwood a răspuns:

Ia link-ul de la poza de profil si trimite-o la fiecare din lista si spune ca vrei like si multumeste dupa.

| Annyya a răspuns:

Iti raspund cu o intrebare: Cu ce te ajuta like-urile pe facebook? Nu te alegi cu nimic daca ai 10 like-uri, 100 sau 1.000.