| AlexandruDaniel568 a întrebat:

Salut.Sunt in clasa a10a profilul mate-info intensiv.Pe clasa a11 se da simularea aceea pentru bac.Mai ai varianta sa dai la o materie la alegere intre fizica, info, biologie si chimie sau dai obligatoriu la informatica?

1 răspuns:
| AC4S4 a răspuns:

Pe clasa a 11a simularea nu se da la proba a 3a (materia la alegere). Vei da numai la romana si matematica.
Pe clasa a 12a vei alege intre materiile mentionate de tine mai sus si pentru simulare.