| RiRihXd a întrebat:

Sunt o fata aparent "cuminte", dar sunt mai rebela. Ce sa le fac acelor colegi care ma enerveaza, spunandu-mi multe lucruri "Tu ai platit 200 de RON si asa ti-a dat profesoara 10 la test.". Deoarece par a ingeras, nu pot sa-i loveschappy, oricum, e ciudat sa se duca un baiat acasa si sa spuna parintilor:"M-a batut o fata la scoala". Nu-i asahappy? Ma rog, tot i-am lovit de miliarde de ori(scuzati cacofonia).

2 răspunsuri:
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Cel mai bun lucru e sa ii ignori. adica sa nu ii bagi in seama
daca iti mai spune tu sa fii indiferenta

| g3o16 a răspuns:

Fii indiferenta la ce-ti spun ei si ai sa vezi ca se potolesc pentru ca indiferenta doare mereu.