| Skolz a întrebat:

Salut sunt un fan trasnitii happy

Care stiti de unde pot sa fac rost de episoadele de la 1 al 100 -200 -300 big grin?

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Salut, si eu sunt un fan Trasnitii, pentru a vedea toate episoadele, intra pe site-ul lor oficial: http://trasnitii.primatv.ro/ din pacate poti doar sa le vizionezi, nicidecum sa le descarci. Numai bine si sper ca am fost de ajutor.

6 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Eu am incercat pe trasniti.ro dar nu pot vedea nici un episod nu stiu de cesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.trasnitii.ro si iti apar toate sezoanele

Răspuns utilizator avertizat
| Smart a răspuns:

Incerca pe trasnitii.com

| antoniaYoyo2 a răspuns:

Intra pe www.trasnitii.ro si ai toate episoadele de la A la Z;):*