| ThinkPink a întrebat:

Salut toti...Fratilor,am ramas uluita...cand am citit chestiile astea:http://www.andreeatalmazan.ro/......n-bucegi/. Va rog, spuneti-mi voi ce parere aveti? Eu una nu stiu ce sa mai cred, ca de fiecare data parerile sunt impartite, unii zic ca ar fi "photoshopate". Eu una am si citit intr-o carte despre treaba asta cu uriasii din Bucegi, daca ar mai fi sa punem impreuna si povestea cu comoara din Bucegi. poate ca ar fi ceva, cine stie? Deci voi ce credeti?

1 răspuns:
| Minalore a răspuns:

Pare cam imposibil insa imaginila par a fi adevarate si cred ca exista