| Lukasz a întrebat:

Alaltăieri dimineaţă am găsit o pisică moartă pe mijlocul drumului fix lângă casa mea, şi arăta identic cu pisica mea (era neagră cu alb). Am zis ok, nu are cum să fie a mea deoarece aia era mai mare.
Ieri dimineaţă surpriză, alta pisică moartă, pusă fix in linie cu cea care a murit alaltăieri la vreo 10m, şi era neagră, ca cealaltă pisică care o am (am 2). După m-am speriat, am crezut că chiar pisicile mele au murit, când vreau să ma uit, văd pisicile mele cum vin spre mine. Deci fără să o chem, cum am vrut să merg să verific au venit la mine. Asta chiar este ciudat, ambele pisici au murit fară două picioare, şi ambele cu coada pe jumătate tăiată.
Ce credeţi? Este doar o coincidenţă?

1 răspuns:
| Gimmy97 a răspuns:

Normal ca-i doar o coincidenta! -_-