| kevinnn19 a întrebat:

am cateva intrebari in legatura cu Nokia lumia 520.Nu pot instala teme pe telefon,imi zice nu se poate instala aplicatia de companie.Mi-am luat telefonul doar ieri si nu prea stiu cum sa fac modificari.O alta intrebare ar fi daca meniul se poate schimba sa apara mai multe aplicatii in format mic ca la alte telefoane cu android(am vazut la HTC cu windows meniul tot asa cu multe aplicatii,la mine apar foarte mari), mentionez ca telefonul are windows phone 8.multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Yo_Roxy_1989 a răspuns:

ai rezolvat cv cu temele? eu ink am probleme... am incercat tot felul d chestii fara nici un rezultat... mc