| spek a întrebat:

am ei eu o problema: Dupa trei luni de la inceputul clasei a8-a, mi se pare trece timpul foarte, foarte repede, si ca nu prea mai am timp de nimicstraight face, oare o fi din cauza stresului, sau ce?

1 răspuns:
| AshuraElric a răspuns:

Cică "după trei luni" laughing...d'oh să şti că stresul îşi spune cuvântulhee hee
Altfel e viaţa de liceu... teme,concursuri, proiecte... apoi, şi mai multe proiecte.Stai liniştit, timpul va trece foarte, foarte greu (trei luni vor părea un veac)nici nu vei avea timp să te stresezi.