| Iulianailovemuzica a întrebat:

Salut TPU,am o întrebare. Ieri am fost la verișoara mea și am descărcat amândouă o aplicație cu teme care-ti schimba meniul telefonului, problema este că la verișoara mea ii schimbă și la mesaje, in agenda de telefon... Și mie nu mi de schimba nici unde decât la meniu.
Cum sa mi de schimbe și mie la setări, agenda telefonică, muzica etc.

1 răspuns:
| BlyeeetAK47 a răspuns:

Stai ca trebuie' sa ma duc pan' la tara sa-mi aduc globul de semi-vrajitor, sa vad in el ce aplicatie ati descarcat.