| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare, m-am apucat recent de fumat si cand încerc sa trag fumul în piept mă înec, orice aș face tot mă înec! De ce?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Organismul tau este alergic la tutun si de aceea nu poti fuma. Daca incerci sa fumezi desi organismul spune NU, vei regreta mai devreme sau mai tarziu fiindca un organism alerg la ceva va incepe sa inceteze sa functioneze in alta parte. E decizia ta ce faci.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E una din modalitatile organismului tau sa iti spuna sa te lasi de fumat, ar trebui sa il asculti