| cutremur a întrebat:

Salut TPU,am o intrebare.
Mi-am facut o pagina de facebook,cum fac sa imi pot invita prietenii sa-mi de-a like la pagina respectiva? sunt administrator la o alta pagina a unui prieten si odata nu stiu cum mi-a aparut undeva pe pagina sa pot invita, dar sincer nu stiu unde si cum.multumesc mult, funda in schimbul unui raspuns ok! straight face

Răspuns Câştigător
| LovingAdam a răspuns:

Mai intai distribui pagina, dai si tu like, Apoi de pe contul tau intri la pagina(dar o cauti la :cauta persoane locuri si lucruri!) si o sa iti apara invitati prieteni sa dea like