| Andrei5746 a întrebat:

Am o problema cu pagina de facebook nu vrea sa se incarce. Am facut un videoclip https://www.youtube.com/watch?v=D0wX_TPYTUo&feature=yout u.be. Daca stie cineva cum sa repar asta sa imi spuna.

3 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

E de la internet. Incearca sa-l deconectezi si sa-l conectezi iar. Poate o sa functioneze. Daca nu merge, suna providerul de internet si spune-le problema.

| Andrei5746 explică (pentru ksuper31):

Merge orice site, se incarca in 2-3 secunde orice pagina doar pagina de facebook nu functioneaza

| ksuper31 a răspuns (pentru Andrei5746):

Incearca cu alt browser.