| crisycris a întrebat:

am un baiat de care imi place si sincer prietena mea cea mai buna a vrut sa imi faca un favor si sa ii zica lui cand era pe mess ca imi place de el dar era tatal lui si acum nu stiu daca sa zic ca a mintit sau daca a fost adevaratcrying ce sa fathinking

2 răspunsuri:
| Roberto a răspuns:

Daca iti place de el, spune-i ce stai sa te gandesti.Pana ce tu gandesti el poate sa fie cu altcineva.In dragoste nu merge cu favoruri si chestii de genu' iti place du-te si spune-i ce te retine pe tine sa nu ii zici.

| landreea87 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vb intre 4 ochi!