| anonim_4396 a întrebat:

anul acesta am susținut examenul de bacalaureat și l-am luat. Întrebarea ar fi dacă dau la facultate și dacă aș reuși mai are rost să-mi depun actele pentru somaj? ce demersuri ar trebui să fac ca să-mi scot dosaru de la somaj? trebuie ceva plătit? Vă mulumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Strica 250 de lei lunar? Timp de 6 luni? Nu platesti nimic.Ti se vor cere niste acte personale.Mergi la A.J.O.F.M. din orasul tau.Acolo ti se va spune mai clar ce acte iti trebuie.