| david98pav a întrebat:

Caut o carte de magii unde te invata trucuri cum ar fi cartea lui Leonard Iosefini care a fost lansata pe 20 dec. Am auzit de ea pe antena 2.Va rog sa imi da-ti un site de unde o pot comanda sau alta carte pe care mi-o recomandati.Multumesc mult. Sarbatori Fericite!

Răspuns Câştigător
| Rolik a răspuns:

Sincer habar nu am unde ai putea gasi carti, totusi eu iti recomand o lista de clipuri cu trucuri dezvaluite si explicate in limba romana, gratis bineinteles :) sper sa-ti foloseasca.

http://dli.ro/trucuri-magice

O zi buna!