| ramonavia a întrebat:

ce parere aveti de melodia lui Dua Lipa "New Rules" mie mi se pare ceea mai tare happy

4 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Melodiile comerciale din ziua de azi, lipsite de mesaj sunt geniale day dreaming

| aumih16 a răspuns:

Imi place melodia videoclipul dua lipa pe zi ce trece devine din ce in ce mai buna o sa ajunga ceva de genul cum sunt la noi inna sau alexandra stan de exemplu insa pana acolo mai are destul in afara sunt alte cantarete care au activitate de mai mult timp decat ea gen lorde anne-marie iar la nivel de formatii clean bandit years & years etc cand ma gandesc ca acum trei ani ajungea pentru prima data cunoscuta cu melodia videoclipul be the one

| Xelon a răspuns:

E favorita mea, cui sa nu ii placa o melodie de rahat cu un mesaj feminist si ieftin?

| Vassii a răspuns:

E m1rifka