| anonim_4396 a întrebat:

daca sunt nascut pe 7 decembrie 1997 inseamna ca mai am 2 ani de crestere( daca cresterea mea s-ar opri la 18 ani)? totusi pana in 1998 mai erau 3 saptamani nu? trebuie sa mentionez ca m-am nascut si prematur la 6 luni. voi ce credeti am dreptate? funda!

1 răspuns:
| whatevernvm a răspuns:

Crezi ca fiecare persoana fix in ziua in care implineste 18 ani se opreste din dezvoltare? Majoritatea continua sa se dezvolte pana pe la 20 sau chiar mai mult. Nu depinde de varsta ta, depinde de organismul tau, de hormonii tai. Poti sa te opresti din crestere anul viitor, poti sa te opresti la 20 si ceva.