| AlexandruMihhXDD a întrebat:

De trei zile nu am prea putut dormi singur din cauza unor filme horror pe care le-am vazut. Am vorbit cu parintii, iar acestia ma trimit la psiholog. Nu aceasta este problema, chiar ma bucur ca ma voi duce, dar din cate am auzit, o sa trebuiasca sa fac vreo zece terapii dupa ziua de vineri cand voi merge la psiholog.
Cum credeti ca va fi la psiholog? O sa fac dupa vreo zece terapii, sau a fost doar o exagerare? Ce imi recomandati sa fac ca sa pot sa dorm singur din nou fara a avea frica?
Dau funda, promit...

Răspuns Câştigător
| leapșa a răspuns:

Ei, o branza.
Te va pune sa povestesti si in timpul ala el/ea te va studia, apoi iti va pune intrebari, iti va da sfaturi, ba chiar e posibil sa-ti impuna o rutina.
Du-te acolo ca poate ramai cu sechele. Dar nu cred sa trebuiasca sa faci 10 sedinte... Ca doar nu esti mega afectat, in mare "agonie". Vreo 4 hai, maxim.

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Asa am patit si eu, dormi cu lumina aprinsa si fara filme, videoclipuri de groaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf
La ce filme te-ai uitat?laughing