| anonim_4396 a întrebat:

deci am gasit niste,, substante" despre care am intrebat, m-am informat care pot adormi pe cineva. a venit o colega de-a mea, i-am dat sa manance niste prajituri(cu o surpriza in ele)si apoi cand a adormit am ****-to! Acu intrebarea:Ea a aflat ce i-am facut, iar acum nu stiu ce sa fac, oare s-a suparat pe mine ca am ****-to?

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Poate te vei alege cu un dosar mare si frumos acum de Craciun, mai intrebi daca s-a suparat, tu nu gandesti inainte de a face ceva te gandesti ca ai nenorocito pe viata cu ce iai facut tu esti intreg la cap sau i-ti lipseste ceva, poate ajungi si la scoala de corectie, mai incasezi cateva si de la parinti. Esti obsedat sau ce ai ce ti-a putut trece prin minte, esti multumit acum de ce ai facut nu ti frica ca va avea consecinte fapta ta ci ca vei plati nu ne gandesti ca nu va ramane asa ca si cum nu ai facut nimic.

3 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Si cand te-ai trezit era dimineata nu?laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-o nu -to.

| Umbra3 a răspuns:

Hopa ia stai frate ce dracu? Cine a zis ca am violato pe colegamea? Eu am intrebat de somnifere ca sa o pot pupa pe obraj, nu pentru a o **** lollaughing))Doamneeeee