| Youtuberul a întrebat:

Eu sunt un youtuber cu putini abonati...(Asta nu conteaza!).Eu pe canalul meu vreau sa fac challenge-ul : "Cum a fost prima oara cand...". Daca se poate as dori sa imi lasati intrebari pentru acest challenge. Veti aparea in clip, iar cel care imi va raspunde cu cele mai multe intrebari va primi din partea mea o funda! Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta ceva original.
Ai zis ca esti Youtuber. Asta nu e Youtube, munceste pe platforma ta. Asteapta raspunsurile si nu cersi.