| anonim_4396 a întrebat:

:) Eu trec a VIII-a si pentru prima zi de scoala m-am hotarat sa iau niste sandale gen gladiator, blugi si o camasa cu o curea in genul acesta dar alba. (http://shopping.flu.ro/......16496.jpg) si nu stiu daca ma avantajeaza eu fiind un pic mai plinuta. Voi ce parere aveti? Sau daca nu ce mi-ati putea recomanda cu niste blugi si sandale gen gladiator?

Răspuns Câştigător
| Necunoscută a răspuns:

Depinde. Pe vremea care e acum, nu o să îţi fie cam friguţ cu sandăluţe gladiator?raised eyebrows Cămaşa.eu zic că te avantajează. Pentru că e mai largă. Cureaua e o idee bună. Blugi la fel. Dar, sandale? Dacă o să fie cald, da. Dar dacă plouă? Dacă e frig?straight face

1 răspuns:
| Aiicha a răspuns:

Nu-ti recomand sa te duci in sandale tip gladiator in prima zi.Va fi foarte frig, mai bine niste pantofi sau balerini.