| TommyAndrei78 a întrebat:

Imi ziceti si mie va rog niste nume de tablete ieftine dar sa fie bune?!

2 răspunsuri:
| varcolaccc a răspuns:

Evolio Evotab 3 400 lei, E-Boda Essential A200... Acum depinde si cat de ieftine le vrei. Asa iti poti propune un iPad mini... Google nexux 7, Vonino Votis S foarte buna de asemenea, seriox visionTAB s700. Cam atât spera ca te-am ajutat. Majoritate se încadrează in Max 500 lei in afara de iPad mini si Google nexux 7 care e vreo 900 de lei

| EllaCikka a răspuns:

Ipad mini ) Bafta :*