| ilenaaa a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste statusuri hazlii si de indiferenta fata de persoana iubita...dau fundA!

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Ai fost doar un inger rau mintinda ca ma iubeai, Nimeni n-o sa iti explice ce e dragostea, asta singur intr-o zi de vara o vei afla, Wish you were here, When you're gone, Vara trecuta imi spuneai ca sunt valul ce il asteptai, Doua maini in taina s-au intalnit, buzele mai apoi s-au daruit, inima e doar una si e de ajuns pentru amandoi, Beautiful liar, Que hiciste, Scapa-ma de ea, de inima mea. Bafta!

1 răspuns:
| ilenaaa explică:

Mersi