| alexandru171 a întrebat:

spuneti-mi si mie cateva titluri de filme de maxima tensiune cu mult suspans si actiune ceva frumos ca majoritatea le-am vazut si nu gasesc nimica care n-am vazut mersi mult

Răspuns Câştigător
| st3fDub a răspuns:

Salut! Uite cateva filme pe care le-am vazut recent si au tot ce vrei tu:
Dead man Down
Snitch
Inception
The Expendables 2
Parker
The Raven
No One Lives
The Last Stand
Safe
The Grey
In Brugges
Bullet to the Head
The Girl With the Dragon Tattoo
Skyfall
Fight Club
Se7en
Fast and Furious 6
Defiance
Hitch
Intouchables
Scarface
Rise of the planet of the apes
Warm Bodies
Insidious
The Place Beyond the Pines
Gangster Squad
Lawless
Django Unchained
This Means War

5 răspunsuri:
| alexandru171 explică:

Le-am vazut Taken 1, Taken 2. de mult am vazut multe filme e greu sa imi zici unu bun care nu l-am vazut poate sa nu fi aparut in Romania

| alexandru171 explică:

St3fDub imi place lista ta le-am vazut pe toate aproape cared ca sat 3 care nu imi plac restul le-am vazut mai putin ultimul adica This Means War cred ca e bun al vad si imediat adi dau vot mersi mult

| Dariusuu a răspuns:

Îți recomand filmele.

În Timp, Taken 1, Taken 2.

Sunt sigur că te va captiva din primul minut.

| qMiruq a răspuns:

Death Note [Filmul on the phone Sincer mie mi se pare foarte ok, numa ca e cu detectivi, politie, etc e si putin Fantasy da te tin mult in suspans xD. Daca vrei sa incerci sa vezi cum e, eu ti-l recomand cu draga inima (ATENTIE! filmu' nu animeu, ca este si anime ). Vizionare placuta, daca il vizionezi sa-mi spui si mie parerea te rog kiss.