| Cumintel a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog ce jocuri sa joc pe un calculator mai vechi care nu merge prea bine. Sa nu fie jocuri cu masini. Dau Fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Salut.poti incerca sa joci si o sa iti meara sigur gta san andreas, sau poti descarca si SanAndreasMultiPlayer(samp(dar iti trebuie neaparat gta san andreas in pc)) poti incerca si stronghold2(e belea) cs, fifa 07, gta vice city, max payne 2 (e fainutz...tre sa impusti niste oamesi...)cam astea am jucat si mi-au placut! daca nu stii sa le descarci lasa-mi un raspuns si iti dau niste link-urile diseara.pa.

1 răspuns:
| CosminC86 a răspuns:

Salut! Incearca Return to Castle Wolfenstein, Age of Empires 2, Call of duty 2, Medal of honor, Warcraft 3.